Privacy Policy

YasamHosting Gizlilik Politikasi

Gizlilik Politikasi Hakkında Bilgilendirme

Bizden Hizmet Almadan Önce Gizlilik Politikasını Eksiksiz Okuyunuz.

Gizlilik Politikasi Nedir?

Taraflar;

1- Yasam Hosting Firması olarak bizden hizmet alan ve Sipariş veren herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaktır.

2- Sözleşme okunmadan kabul edilmesi halinde tüm sorumluluk,mesuliyet müşterimize aittir.

3- YasamHosting İnternet ve Bilişim Teknolojileri Firması olarak bu Sözleşmeyi istediği zaman güncelleme yetkisine sahiptir.

4- Tüm Müşterilerimiz bu sözleşmeyi takip etmekle sorumludur ve sözleşmenin her zaman en güncel hali geçerli sayılacaktır.

5- Sözleşmeye uyulması zorunludur.Aksi Taktirde Yasamhosting İnternet ve Bilişim Teknolojileri hizmeti durdurma ve Kapatma Yetkisine sahiptir.

Gizlilik Sözleşmesi

Yasam Hosting, müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz. Kaydedilen veriler Yasam Hosting kayıt sisteminde saklı tutularak sadece iletişim, güvenlik ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra Yasamhosting,Müşteri Sunucu ve Panellere erişimi için Yasamhosting.com.tr sitemizde yer alan ticket ve mail yoluyla iletilecek ve hizmet başlamış olacaktır. hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

Firmamız da kullanamayacağınız materyaller şunlardır.

Çekiliş/kumar siteleri

Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar

Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler

Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri

Korsan Yazılım/Warez

IRC script’leri/bot’ları

Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını

Unvan: Yasamhosting - İnternet ve Bilişim Teknolojileri

Adres:Petrolkent Mahallesi 2815 sokak No:20 Batman/Merkez

Firma Tel: 0850 346 07 72

Üst Yönetim: 0544 774 26 72

E-Posta: destek@yasamhosting.com.tr

Web Site: https://www.yasamhosting.com.tr

MÜŞTERİ

YasamHosting ait www.yasamhosting.com.tr adresinde bulunan hizmetleri web sitesi üzerinden müşteri kaydı oluşturarak ve satış temsilcimiz desteğiyle hizmetleri sipariş eden, gerçek ve tüzel kişilerdir.MÜŞTERİ veya KULLANICI olarak anılabilir.

E-Posta ve Şifre

Müşterilerimizin Üyelik hesabına sadece onlara ait e-posta adresi ve şifresiyle erişilebilir.

KAYIT

Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır. Müşterilerin girmiş olduğu tüm bilgi ve dökümanlar kendisine aittir. Bu bilgiler de isim, adres, telefon, e-mail adresi, cep telefonu vb bilgiler şeklindedir. Bu bilgilere firmamız kullanıcılarımızın hizmet işlemleri için,acil durumlarda iletişim amaçlı, fatura kesim ve teslimatında kullanılır.

GÜVENLİK

Bu sitede üyelerimize ait bilgilerin güvenliği için her türlü önlem alınmıştır. Üyeler web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir.

Bilgiyi Paylaşma

Sitemiz üyelik/müşteri kayıt formunda girilen bilgiler 3.şahıs yada firmalarla paylaşılmamaktadır.

Data Usage

We may use personally identifiable information collected through our Web site to contact Users regarding products and services offered by us and our trusted affiliates, independent contractors and business partners, and otherwise to enhance Users' experience with us and such affiliates, independent contractors and business partners.

At no time will our database of users ever be sold to any entity for the purpose of marketing or mailing lists. Personal information will not be sold or otherwise transferred to our business partners without your prior consent, except that we will disclose the information we collect to third parties when, in our good faith judgment, we are obligated to do so under applicable laws.